Biznes Logistyka Transport

Biznes Logistyka Transport Bizneslogistyka.pl to portal biznesowy skierowany do osób pracujących w branżach: logistycznej, transportowej, spedycyjnej. W szczególności nasz serwis kierujemy do osób zarządzającymi flotami samochodowymi, odpowiadającymi na kwestie transportowe, dystrybucję.

Przedstawiamy informacje również ze świata przemysłu powiązanego z rynkiem transportowym. Najnowsze informacje na temat przetargów, stanu infrastruktury transportowej, planowanych zmian prawnych mających konsekwencje dla branży, zmiany planowane przez ministerstwa.

Patronujemy konferencjom, szkoleniom i innym wydarzeniom jeśli jesteście organizatorem prześlij informacje lub dodaj wydarzenie na stronie internetowej. Jeśli twoja firma ma ciekawy temat dla naszych czytelników napisz do naszej redakcji.

Szczegóły strony bizneslogistyka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę bizneslogistyka.pl:

Biznes Logistyka Transport

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nieruchomości Szczecin »

  Firma "Villa-Szulc" oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Zapraszamy do zpaoznania się z ofertą naszej firmy. Na stronie możecie Państwo zobaczyć zdjęcia oferowanych mieszkań razem z bogatym opisem. Firma Villa Szulc w swojej ofercie posiada usługi geodezyjne, architektoniczne, ogólnobudowlane oraz pomoc w uzyskaniu kredytu. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • kamera termowizyjna »

  W obecnych czasach handel pozostaje gałęzią bardzo mocno nakierunkowaną na konkretne branże. Widać to chociażby na przykładach firm handlujących narzędziami pomiarowymi. Niegdyś wielu dystrybudotów nie skupiłoby się tylko i wyłącznie na tak ścisłej, jednostajnej tematyce. Jednakże zintensyfikowana konkurencyjność sprawia, iż na rynkach handlowych parających się urządzeniami kontrolnymi objawiają się przedsiębiorstwa, dla których ta tematyka jest tematem wiodącym. Takie poniekąd hermetyczne zamykanie się na pewne skrawki większych branż posiada zarówno swoje zalety jak i minusy. Z pewnościa gwarantuje to profesjonalne podejście do kupującego.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości »

  Nowy Adres jest także twórcą największego projektu badawczego rynku mieszkaniowego w Polsce – realizowane od 2007 r. pod szyldem „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców” badania to najbardziej kompletne i miarodajne badania preferencji konsumenckich w sektorze nieruchomości.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: