Agencja Celna

Agencja Celna Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie spedycji morskiej i lądowej. Dla naszych klientów proponujemy między innymi transport towarów w ruchu lądowym z lub do portu za pomocą odpowiednich kontenerów, transport morski z i do każdego portu na świecie. Prowadzimy również obsługę celno-spedycyjną. Dla klientów proponujemy usługi magazynowe z pełną obsługą, a także odpowiednie ubezpieczenia towarów oraz usługi własnej agencji celnej, która zapewni odprawę celną i kompleksową obsługę celną.

Szczegóły strony www.net-cargo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.net-cargo.pl:

Agencja Celna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Architekt »

  Witamy serdecznie, nasza firma projektowa sporządza najwyższej jakości projekty mieszkań prywatnych, jak i komercyjnych oraz użytkowania publicznego.
  Długoletnie doświadczenie, dziesiątki zrealizowanych projektów podsumowanych satysfakcją klienta to zalety naszych działań.
  Zapraszamy gorąco do zapoznania się z działaniami naszego biura architektów już dziś.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy informatyczne dla hoteli »

  Gorliwie zapraszamy do zaznajomienia się z nowatorskimi oraz niezawodnymi produktami do tego, żeby skutecznie szefować działem sprzedaży w hotelach, motelach a także koordynować pracę w placówkach motelowych i hotelowych.
  Wskazane jest nadmienić, że w swej ofercie przedsiębiorstwo Kotrak ma: oprogramowanie do administrowania punktami hotelowymi.

  Wszystkie moduły oraz programy hotelowe w bardzo dobry sposób współdziałają ze sobą, tak więc można mieć pewność, iż działania będą wykonywane we właściwy sposób, także te na poziomie obsługi konsumenta, jak i na poziomie zawiadywania hotelem.

  Program dla hoteli upraszcza pracę, w tym koordynowane są takie działania jak: prowadzenie rezerwacji, oraz planowanie i kalkulowanie różnego typu wskaźników w tym planowanie gospodarowania pracownikami.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie Dokumentacji »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które w sposób profesjonalny i fachowy potrafi zająć się nieuporządkowanymi dokumentami i archiwami. Naszym klientom proponujemy różnorakie usługi z tego zakresu. Przede wszystkim ciekawymi mogą być usługi wprowadzania odpowiednich procedur w zarządzaniu dokumentacją w firmie. Pomagamy sortować i odpowiednio opisywać dokumenty, dostarczamy niezbędne w archiwizacji materiały biurowe, jak koperty, pudełka i segregatory zrobione z materiałów zapewniających długoletnie bezpieczne przechowywanie dokumentów.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: